هدایای تبلیغاتی خاص را چگونه ، از چه نوع و از کجا انتخاب کنیم؟

هدایای تبلیغاتی خاص را چگونه ، از چه نوع و از کجا انتخاب کنیم؟

کنزگیفت مرکز عرضه و تولید انواع هدایای تبلیغاتی خاص با ضمانت 100% خدمات خود را مورد انتخاب بیش از هزاران شرکت و سازمان بزرگ کشور قرار می دهد.تبلیغات خاص و هدفمند و محصولات با کیفیت جزوء تعهدات اصلی این شرکت تبلیغاتی می باشد.

گروه کنزگیفت از ایده  پردازی و طراحی ساخت انواع هدیه تبلیغاتی و همچنین انتخاب از طیف گسترده محصولات مشاور شما بوده و تمامی تجربیات و تخصص خود را در زمینه تبلیغات در اختیار شما مشتریان عزیز قرار خواهد داد و در پیشبرد هدفمند تبلیغات همواره کنارتان خواهد بود.

تعریف هدایای تبلیغاتی خاص از چند وجه مورد بررسی میتواند قرار بگیرد.

 

  • قیمت محصول

  • طراحی

  • عمومیت محصول

  • ترس از انتخاب

 

  1. اولین مورد قیمت محصول می باشد که می تواند رابطه مستقیم با جنس محصول داشته باشد.یک عادت قدیمی به ما می گوید هرچه قیمت محصول بیشتر باشد آن محصول را خاص تر می کند.اما تفکر در این مورد همیشه صدق نمی کند.
  2. دومین مورد طراحی یا نوع کاربرد محصول می باشد.
  3. محصول خاص تا زمانی که عمومی یا اپیدمی نشده باشد را می توان محصول خاص نامید.گاهی یک ایده خلاق می تواند یک محصول تبلیغاتی را ایجاد کند.
  4. ترس از انتخاب هدایای تبلیغاتی خاص ! این بدان معنی است که باید یک محصول جدید و تازه وارد در دنیای تبلیغات باید مورد استقبال قرار گیرد تا از نظر دریافت کنندگان به عنوان یک محصول خاص لحاظ گردد.پس این جرات را به خود بدهید که در انتخاب محصولات تازه جسارت به خرج دهید.

هدایای تبلیغاتی خاص

هدایای تبلیغاتی خاص : این نوع هدایا نسبت به هدایای تبلیغاتی ارزان ارزش بیشتری دارند برای مثال ست های کیف چرم ، جا کلیدی ، خودنویس و ست مدیریتی و …..این نوع هدایای عمومی نمی باشد و برای اشخاص ویژه در نظر گرفته می شود.

هدایای تبلیغاتی خاص راهی برای تشکر از خرید مشتریان و برای جذب اعتماد سازی  آنها به سیستم فروش می باشد و هدایای خاص برای دوستان و شرکا تجاری می باشد تا از زحمات آنها قدردانی شود.سایر همکاران ما

kanzgift.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.