لیوان MUG 330 تبلیغاتی

لیوان MUG 330 تبلیغاتی

لیوان MUG 330 تبلیغاتی : لیوان های چاپ تبلیغاتی از همان ابتدا به دلیل پر کاربرد بودن و استفاده ی بسیار زیاد در زندگی روزمره و ارتباط تمامی اقشار جامعه با آن وسیله ای بسیار مناسب برای معرفی برند و شرکت بوده اند و اغلب شرکت ها از آنها برای تبلیغات استفاده میکرده اند و امروزه نیز پس از گذشت مدت زیادی از عرضه نخستین لیوان های تبلیغاتی، به دلیل تاثیر گذاری بسیار بالا جز محبوب ترین هدایای تبلیغاتی هستند. در این قسمت از وبسایت کنزگیفت به معرفی لیوان MUG 330 تبلیغاتی می پردازیم که با قیمتی مناسب عرضه میشوند.
این سری از لیوان ها دارای دسته رنگی هستند که با سطح داخلی آنها ست است و سطح بیرونی آنها محل چاپ تبلیغات شما می باشد. این لیوان ها دارای ارتفاع 95 میلی متری (تقریبا ده سانتی متر) و 50 میلی متر قطر ( یعنی 5 سانتی متر) هستند که به خوبی می تواند تبلیغات شما را به نمایش بگذارد.لیوان MUG 330 تبلیغاتی در عین سادگی زیبا و کارآمد هستند و قیمت بسیار مناسبی دارند که همین امر نیز یک مزیت عالی به حساب می آید.
جنس این سری لیوان ها سرامیک می باشد که بسیار رایج است. شما با طراحی یک تبلیغ خلاقانه و چاپ آن بر روی این لیوان ها میتوانید بیشترین تاثیر را بر روی بازار هدف خود بگذارید. زیرا فرد در تمامی طول روز با این وسیله در ارتباط است و به صورت مداوم تبلیغات شما را میبیند و همین امر موجب ماندگاری نام شرکت شما در ذهن وی میگردد. پس در صورتی که شخصی نیازمند کالا یا خدمات شما باشد مطمئن باشید اولین شخصی که به سراغ آن خواهد رفت خود شما خواهید بود! بدین صورت با صرف هزینه ای اندک سهم زیادی از بازار را در دست خود می گیرید. برای مشاوره و سفارش این لیوان ها با پشتیبانی وبسایت کنزگیفت در تماس باشید.

لیوان MUG 330 تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.