لیوان تبلیغاتی و ماگ تبلیغاتی ، هدایای تبلیغاتی بی نظیر و همگانی

لیوان تبلیغاتی و ماگ تبلیغاتی ، هدایای تبلیغاتی بی نظیر و همگانی

لیوان تبلیغاتی و ماگ تبلیغاتی از قدیمی ترین هدایای تبلیغاتی به شمار می آیند و طی سالها توانسته اند یکی از بهترین جایگاه ها را در بین انواع هدایای تبلیغاتی کسب کنند. ضمنا به لیوانی که دسته داشته باشد ، ماگ گفته می شود.

دلیل اصلی طرفداری های زیاد و فروش بالای این محصولات به خاطر این است که از طریق چاپ اطلاعات تبلیغاتی خود بر روی آنها می توانید  ارتباط نزدیک و دائمی با مشتریان برقرار کنید. چرا که مشتری شما هر زمان نوشیدنی گرم  یا سرد با آن مینوشد تبلیغ شما را مشاهده خواهد کرد.

لیوان و ماگ تبلیغاتی _ kanzgift.com

کنزگیفتkanzgift.com

چند نمونه لیوان تبلیغاتی و ماگ تبلیغاتی

یکی از بهترین کادو ها و همین طور روش های تبلیغاتی استفاده از لیوان و ماگ تبلیغاتی است ، علاوه بر اینکه در نمایشگاه ها به عنوان یک کالا و هدیه تبلیغاتی استفاده می شود.از این ماگ ها به عنوان هدیه و یادگاری هم استفاده می کنند. به خصوص اگر تصویری از لحظه های خاص و یا تیم های ورزشی را داشته باشید که بر روی برخی هم تصاویر دلخواه مشتریان نقش بسته است. از این ها بگذریم لوگو و یا تصاویری از محصولات مجموعه شما می تواند به عنوان بهترین گزینه برای این لیوان تبلیغاتی و ماگ های تبلیغاتی باشد.چند نکته مهم

 

لیوان و ماگ تبلیغاتی ، هدایای تبلیغاتی بی نظیر _ kanzgift.com

کنزگیفتkanzgift.com

نکته مهم در سفارش لیوان تبلیغاتی و ماگ تبلیغاتی

استفاده از لیوان و ماگ تبلیغاتی باید به گونه ای باشد که وقتی به کسی هدیه می دهید و یا در نمایشگاه پخش می کنید مطمئن باشید که حتماً بعد از  آن استفاده خواهند کرد.بنابراین سعی کنید از شوآف کردن بی مورد مجموعه خود بپرهیزید و تنها به ارائه یک لوگو یا سایت یا حتی تلگرام و اینستاگرام اکتفا کنید.داده های تبلیغاتی زیادی برای مشتریان خوشایند نیستند و مسلماً از آنها استفاده نخواهخند کرد و به همین خاطر تنها کادوی تبلیغاتی شما یک خاصیت غیر مفید داشته است ، آن هم هزینه بر بودن این سبک از هدیه و تبلیغات این نکته بسیار جدی است که اغلب رعایت نمی کنند و همین خاطر ضرر زیادی می دهند.

کنزگیفت _ kanzgift.com

برخی از انواع لیوان ( ماگ ) تبلیغاتی موجود در بازار ایران و نوع چاپ مربوطه را در زیر معرفی می نماییم :

  • لیوان ( فنجان ) سرامیکی ، لیوان ( فنجان ) چینی ، لیوان پلاستیکی ( آکرولیک و ABS ) ، لیوان شیشه ای ، لیوان فلزی و  لیوان کاغذی
  • لیوان سرامیکی با دو نوع چاپ سابلیمیشن و کوره ای عرضه می گردند.
  • لیوان پلاستیکی با چاپ تامپو قابلیت تبلیغاتی پیدا می کند.
  • لیوان شیشه ای با چاپ تامپو و کوره ای امکان درج تبلیغات بر روی بدنه را دارد.
  • لیوان کاغذی با چاپ افست امکان قرار دادن تبلیغات بر روی بدنه را دارا می باشد.
  • لیوان فلزی با حکاکی لیزری و یا چاپ تامپو با رنگ مخصوص فلزات ( GL ) امکان درج تبلیغاتی را دارد.

 

کنزگیفتkanzgift.com

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.