فلش مموری کارتی تبلیغاتی

فلش مموری کارتی تبلیغاتی

فلش مموری کارتی تبلیغاتی یا به عبارتی دیگر فلش مموری طرح کارت ویزیت یکی از هدایای تبلیغاتی می باشد که در چند سال گذشته طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و سلیقه مدیران روابط عمومی و مشاوران تبلیغاتی را جلب کرده است.فلش موری طرح کارت ویزیت با توجه به شباهت فراوان به کارت عابر بانک از چند مزیت ویژه برخوردار می باشد که در زیر به صورت مختصر به توضیح برخی از این موارد می پردازیم.

  1. کوچک بودن و ظرافت فلش مموری کارتی باعث می گردد که این فلش مموری در کیف پول ، کیف مدارک به راحتی جای می گیرد و بتواند همراهی همیشگی برای استفاده کننده آن باشد.
  2. فضای مناسب چاپ که باعث می گردد و شما طرح خود را به صورت تمام رنگی و بدون محدودیت بر روی فلش مموری چاپ نموده و یک هویت سازمانی را همراه فلش مموری به تصویر بکشید.
  3. قیمت کمتر نسبت به سایر فلش مموری های موجود یکی دیگر از مزیت های استفاده از این هدیه تبلیغاتی می باشد.
  4. امکان درج اطلاعات به صورت یک کارت ویزیت دو طرفه می تواند توان کاری و قدرت بیزینس شما در قرارهای کاری به مخاطبانتان تلقین کند.

فلش مموری کارتی تبلیغاتی

​مواردی که در سفارش و انتخاب فلش مموری باید مورد نظر داشته باشید : 

  1. چیپست مورد استفاده در فلش مموری کارتی باید دارای گارانتی باشد ، فلش مموری های عرضه شده توسط وب سایت کنزگیفت شامل حداقل 3 سال گارانتی تعویض می باشد.
  2.  نوع چاپ مورد استفاده بر روی فلش مموری توسط دستگاه فلت بد باید صورت گیرد که استفاده ازمرکب های اصلی باعث ماندگاری همیشگی طرح و چاپ شما بر روی محصول می باشد.

فلش مموری کارتی تبلیغاتی _ kanzgift.com

​در آخر به این نکته اشاره می کنیم که فلش مموری طرح کارت ویزیت یا فلش مموری کارتی می تواند جایگزین خیلی از هدایای تبلیغاتی بی کاربرد و صرفاً هزینه ساز می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.