ست مانیکور تبلیغاتی کد PORTOK 703

 ست مانیکور تبلیغاتی کد PORTOK 703

 ست مانیکور تبلیغاتی کد PORTOK 703 : مانیکور به نظافت ناخن ها و رسیدگی به آنها گفته میشود. در این عمل فرد ناخن های خود را کوتاه و مرتب میکند، سوهان میکشد و گوشت های اضافه ی دور ناخن های دست خود را میگیرد به گونه ای که آسیبی به بافت دست نرسد. فرم و حالت آرایش ناخن ها تاثیر بسیار زیادی در جذابیت دستان دارد.

 PORTOK 703 ست مانیکور تبلیغاتی کد 

 ست مانیکور تبلیغاتی کد PORTOK 703

همانطور که از گفته های ما متوجه شدید این عمل که تاثیر بسزایی در زیبایی دستان دارد نیازمند ابزار و لوازم مورد نیاز است. این ابزار و وسایل شامل قیچی و ناخن گیر برای فرم دادن به ناخن یا کوتاه کردن آن، بافر ناخن برای براق کردن سطح ناخن، سنباده و یا سوهان برای صاف و صیقلی کردن ناخن و فرم دادن به گوشه ها و لبه های ناخن، پوشر کوتیکول جهت برطرف کردن پوسته اضافی در انتهای ناخن، نیپر وسیله ای جهت بریدن گوشت و پوست اضافی در اطراف ناخن، و مواردی دیگر همچون لاک، لاک پاک کن و… میشود.
ما در ست مانیکور تبلیغاتی کد PORTOK 703 اکثر این ابزار ها را آماده کرده ایم که با استفاده از آن هر شخصی به راحتی میتواند مانیکور ناخن هایش را در خانه انجام دهد. اما نکته مهم در رابطه با این ست، داشتن جنبه تبلیغاتی برای شماست! شما با سفارش این ست و چاپ و حکاکی لیزری تبلیغات خود بر روی آن میتوانید بر روی قشر زیادی از جمعیت که شامل بانوان میشوند تاثیر بگذارید. اگر بازار هدف شما محدود به بانوان میشود، برای مثال یک آرایشگاه در شهر تهران دارید با هدیه دادن این ست به مشتریان خود و یا افراد دیگر، کاری کنید تا هروقت شخص مانیکور ناخن هایش را انجام میدهد یاد شما بیوفتد و در دفعه های بعدی که نیاز به کالا یا خدمات شما داشت، به شما مراجعه کند و بدین ترتیب سود خود را چندین برابر کنید.
در صورتی که شرکتی دارید که بازار هدف بزرگتری دارد اما نیاز دارید بر روی هر مردان و زنان جداگانه بازاریابی کنید نیز این ست کاملا به کار شما می آید. زیرا مانیکور ناخن یکی از مهم ترین کارهاست و افراد زیادی به آن تمایش نشان میدهند پس در نتیجه با هدیه دادن وسیله ای پر کاربرد میتوانید افراد را جذب کالا یا خدمات خود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.