ست مانیکور تبلیغاتی کد PORTOK 701

ست مانیکور تبلیغاتی کد PORTOK 701

ست مانیکور تبلیغاتی کد PORTOK 701 : انجام مانیکور و پدیکور یکی از کارهای بسیار ضروری و مهم برای بانوان در منزل به نظر میرسد زیرا بعد از صورت و موها، دست ها و پاها بیشترین نمود را در زیبایی جسم دارند. شناخت ابزار مناسب برای مانیکور بسیار مهم است و افراد میتوانند با استفاده از وسیله های مناسب ناخن های خود را در خانه مرتب و زیبا کنند. قیچی و ناخن گیر دو ابزار بسیار مهم و مناسب برای فرم دادن به گوشه ی ناخن ها و کوتاه کردن آنها هستند. سوهان یا سنباده ابزاری مناسب برای فرم دادن به ناخنها در مانیکور و پدیکور معمولی کاربرد دارند. سوهان ها معمولا دارای دو سمت زبر و نرم هستند که طرف نرم برای صاف و براق کردن سطح ناخن و سطح زبر آن جهت فرم دادن به کار میروند.

ست مانیکور تبلیغاتی کد PORTOK 701
بافر ناخن هم ابزاری شبیه به سنباده ناخن است و حتی در بسیاری از سنباده ها در یک طرف خود این ابزار را دارند که وظیفه آن هم درخشان و براق کردن سطح ناخن است. پوشر کوتیکول هم ابزاری است که برای برطرف کردن کوتیکول و پوسته اضافی موجود در روی ناخن در قاعده ناخن ها استفاده میشود.
همانطور که از توضیحات بالا متوجه شدید این پک و ابزارها جز وسایل بسیار پر کاربرد برای خانم ها میباشد. با استفاده از این پک و هدیه دادن آن به خانم ها میتوانید تبلیغات خود را به خوبی انجام دهید. در این پکیج امکان حکاکی و چاپ لیزری وجود دارد. در صورتی که بازار هدف شما فقط خانم ها میباشند و یا میخواهید وسایلی مخصوص بانوان جهت تبلیغات خود هدیه دهید، این پکیج را میتوان مناسب ترین کالا دانست. با استفاده از از ست مانیکور PORTOK 701 به خوبی بر روی بازار هدف خود (که خانم ها هستند) تاثیر بگذارید و فروش کالا یا خدمات خود را چندین و چند برابر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.