سالنامه تبلیغاتی کد 102

سالنامه تبلیغاتی کد 102 

سالنامه تبلیغاتی کد 102 : یا سررسید همانطور که قبلا هم توضیح دادیم یکی از بهترین نوع تبلیغات و ارتباط با مشتریان است پس خیلی مهم است این کار را به یک شرکت معتبر و با سابقه کاری بالا داده تا به تواند به طور صحیح برای شما انجام داده تا دچار مشکل نشوید.شما با اطمینان به شرکت بزرگ کنز گیفت برای تولید سالنامه تبلیغاتی می توانید مشتریان خود را افزایش دهید چون مشاوره های بسیار با تجربه ای در این شرکت بزرگ در خدمت شما هستند.

سالنامه تبلیغاتی کد 102

سالنامه تبلیغاتی

مشتری عزیز با چنین قیمتی در هیچ جا چنین سررسید با کیفیتی را نمی توانید پیدا بکنید ما برای خدمت به شما عزیزان از بهترین اجناس در سالنامه های خود استفاده میکنیم با قیمت بسیار کم تا رضایت شما بدست آوریم.رضایت شما برای ما از همه چیز مهمتر است.
این سالنامه از اندازه آن استاندار کتاب است که از چند نوع استاندارد ما وزیری را انتخاب کردیم که ابعاد آن 16.5 * 23 است.
جنس جلد این سالنامه از گالینگور است که از یک لایه رویی PVC و یک لایه زیرین کاغد تشکیل شده اند که کاغذ مخصوصی است و جاذب آب است. این کاغذ ها بعد از چسب خوردن سریع قابل استفاده هستند یکی از بهترین انتخاب ها برای جلد سالنامه ها همین نوع چرم است در این سالنامه علاوه بر چرم گالینگور از چرم پوست ماری هم استفاده شده این نوع چرم علاوه بر جنس خوبش از زیبای خوبی برخوردار است ما هم از آن برای شیک نشان دادن سالنامه خود استفاده کرده ایم تا به مشتری حس یک سالنامه لوکس را بدهد.
و در آخر: با این قیمت چنین سالنامه با کیفیتی را نمی توانید جای دیگری پیدا کنید همانطور که گفتیم این شرکت بزرگ به فکر راضی نگه داشتن مشتریان خود است.
شرکت کنزگیفت ارائه دهنده بهترین محصولات با کیفیت بسیار عالی به مشتری آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.