حکاکی و برش لیزری کنزگیفت

حکاکی و برش لیزری کنزگیفت

حکاکی و برش لیزری :

  • درج تبلیغات و ساخت هدایای تبلیغاتی
  • طراحی و تولید تندیس و لوح تقدیر
  • تابلوهای سر درب اتاق
  • تابلوهای راهنمایی ادارات

حکاکی از مهم ترین موارد کاربرد دستگاه های حکاکی و برش لیزری و همچنین ساخت یا آماده سازی کالاهای تبلیغاتی یا هدایای تبلیغاتی است.در حوزه صنعت تبلیغات استفاده از دستگاه های لیزری عمدتاً برای حکاکی اشکال و متون بر روی هدایای تبلیغاتی است. شاید بتوان گفت اصلی ترین علل استفاده از لیزر برای مارک زدن کالاهای تبلیغاتی ، ظرافت حکاکی لیزری و سرعت انجام آن می باشد.

دستگاه های حکاکی و برش لیزری عموما به سه نوع تقسیم می شوند :

  1. دستگاه لیزر Co2 ، مخصوص مواد غیر فلزی و یا فلزی غیر براق ( پوشش دار ).
  2. دستگاه لیزر یاگ ، برای حکاکی بر روی فلزات براق و همچنین فلزات پوشش دار و مواد غیر فلز.
  3. دستگاه لیزر فایبر ، جدیدترین تکنولوژی ، موارد مصرف مشابه لیزر یاگ با هزینه مصرفی بسیار پایین تر و کیفیت انجام کار بسیار دقیق تر و ظریف تر.

نحوه عملکرد این دستگاه ها :

دستگاه های حکاکی و برش لیزری  با بهره گیری از تکنولوژی کنترل کننده DSP به دلیل ساختار بدنه یک پارچه و اختصاص فضای مختص به منبع تغذیه لیزر جدا از سایر لوازم ، از پایداری و قابلیت اطمینان بسیار بالایی برخوردار بوده ودر کیفیت حکاکی و برش لیزری به نحو چشمگیری با دیگر دستگاه ها تفاوت دارند.

حکاکی و برش لیزری _ kanzgift.com

 

کاربردهای حکاکی لیزری در صنعت هدایای تبلیغاتی :

حکاکی روی پلکسی یکی از مواردی که دستگاه های لیزری به خوبی روی آن حکاکی ایجاد می کنند پلکسی گلاس است.حکاکی روی چوب از جمله مواردی است که کاربرد وسیعی در زمینه های صنعتی و هنری دارد حکاکی چوب با دست ، کاری زمانبر غیر دقیق و گرانقیمت است در این مورد می توان از دستگاه های حکاکی و برش لیزری استفاده نمود.

 

کنزگیفت _ kanzgift.com

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.