انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی ، انتخابی تاثیرگذار

انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی ، انتخابی تاثیرگذار

انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی کالاهایی هستند که عمدتاً بر روی آنها لوگو یا آرم یا شعار قرار می گیرد.هدایای تبلیغاتی به منظور استفاده در بخش بازار یابی ( marketing ) و به منظور استفاده در برنامه ارتباط گرفتن با مشتریان استفاده می گردند.

این هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه ها و کنفرانس ها اهداء می شوند  تا نام یک شرکت ، سازمان ، برند و یا یک اتفاق خاص را در میان مخاطبان  ترویج کنند. اهداء هدایای تبلیغاتی عموماً بخشی از کمپین تبلیغاتی پارتیزانی به حساب می آید .

هدیه تبلیغاتی هدیه ای است که یک شخص و یا یک بنگاه اقتصادی جهت معرفی مجموعه یا محصول و یا برند خود ارائه و یا تبلیغ از محصولاتی به عنوان هدیه استفاده می نماید که نام و برند خود را روی آن حک نموده است و آن را به مخاطبین خود تقدیم می نماید. به این گونه محصولات هدیه و هدایای تبلیغاتی گفته می شود.

انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی

معمولاً در اواخر سال ، یکی از دغدغه های مدیران در شرکتهای مختلف هدایای تبلیغاتی است.به صورت سنتی بسیاری از شرکتها در ایران ، سررسید ها ، تقویم های سال نو را به مشتریان و دوستان و شرکای تجاری خود هدیه می دهند.

شرکت های تبلیغاتی هم بازار خوبی دارند و انواع خود کار ، چرم ، ساعت دیواری ، پاور بانک تبلیغاتی و صنایع دستی و …. را با انواع رنگ بندی و کیفیت های مختلف چاپ روی میز ما و شما قرار می دهند و تلاش می کنند که ما را متقاعد کنند که هزینه هدیه تبلیغاتی در پایان سال هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است.سایر همکاران ما

ما هزینه های سنگینی برای سررسیدها و خودکارها و وسایل تبلیغاتی انجام می دهیم و خوب می دانیم که هدیه ی شرکت ها خیلی سریع لا به لای هدایای سایر شرکت ها گم شده یا به عنوان دفتر یادداشت به فرزندان جوانتر خانواده هدیه خواهد شد.

کنز گیفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.